Rolnictwo, uprawy

Nawadnianie upraw polowych

NAWADNIANIE UPRAW POLOWYCH

Aby zapewnić prawidłowy wzrost roślin konieczne jest systematyczne dostarczanie wody. Bez względu na wielkość podlewanej powierzchni, dzięki oferowanym urządzeniom można całkowicie wyeliminować problemy z nawadnianiem gruntu. W tradycyjnych uprawach polowych odpowiednie dostarczanie roślinom wody poprawia ich jakość oraz wielkość plonu.

Specjalna oferta dla rolników i sadowników

W naszej ofercie możecie państwo znaleźć specjalne zraszacze przeznaczone dla rolników i sadowników. Posiadamy zraszacze: młoteczkowe, plastikowe i metalowe. Do upraw o nieregularnych kształtach oraz przy końcach upraw zaleca się stosowanie zraszaczy sektorowych, natomiast zraszacze pełnozakresowe stosuje się na uprawach o dużych powierzchniach, gdzie potrzebne jest dostarczenie wody na jak największej powierzchni pola. Do nawodnień upraw polowych można zastosować również taśmy i linie kroplujące. Oprócz niższych kosztów instalacji i eksploatacji, taśmy dają możliwość zwiększenia własnych zysków. Umieszczenie wody i nawozów bezpośrednio w sferze korzeniowej powoduje, że nawadnianie kropelkowe pól liniami kroplującymi w znaczący sposób przyczynia się do wzrostu wydajności i jakości plonu. Linie kroplujące charakteryzują się wysoką odpornością i szybką instalacją.  

  • Zraszacze obrotowe

W naszej ofercie znajda Państwo szeroką gamę zraszacy obrotowych różnych typów.

  • Zraszacze antyprzymrozkowe

Posiadamy specjalny dział zraszaczy antyprzymrozkowych. Dzięki naszemy wyspecjaliowaniu się w dziedinie techniki antyprzymrozkowej jestesmy w stanie Państwu pomóc i doradzić, aby ocalić Państwa sad przed przymrozkami i ocalić plony.

  • Taśmy kroplujące

Taśmy kroplujące sa dość podstawowym elementem nowoczesnych systemów nadawniania. W Aqua- Grupa SBS sprowadzamy ich duże ilości, bezpośrednio od zagranicznych i polskich producentów. Zakup w nasej sieci handlowej to gwarancja niskich cen taśm kroplujących.

  • Linie kroplujące