Zraszacze przemysłowe

Zraszanie hałd, zraszanie terenów zapylonych. Zraszacze i duże działa wodne przeznaczone są dla zraszania płaskich przemysłowych terenów zapylonych lub przeznaczone do zraszania hałd - maksymalna wysokość hałdy do kilkudziesięciu m. Istnieje także możliwość wykorzystania zraszaczy rolniczych do celów przemysłowych.

Zraszacze dla przemysłu

Zraszacze do zapylonych terenów płaskich

zoom Oferowane zraszacze przeznaczone są do zraszania płaskich terenów zapylonych takich jak kopalnie, stocznie, itp.
Wszystkie zraszacze wyposażone są w funkcję "Dust", która chroni części ruchome produktu tak aby były w stanie pracować nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie elementy zraszaczy pokryte są tworzywem sztucznym, który jeszcze lepiej chroni odsłonięte części.
Do tej grupy zraszaczy należą:

 

Zraszacze do hałd pylących

zoom Oferowane zraszacze przeznaczone są do zraszania hałd pylących. Wszystkie zraszacze wyposażone są w funkcję "Dust", która chroni części ruchome produktu tak aby były w stanie pracować nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie elementy zraszaczy pokryte są tworzywem sztucznym, który jeszcze lepiej chroni odsłonięte części.

Do tej grupy zraszaczy należą:

Zraszacze do płynów korozyjnych i ścieków

zoom Zraszacze te są przeznaczone do stosowania z płynami korozyjnymi. Są one wykonane ze specjalnych materiałów a ich poszczególne aluminiowe części są poddawane anodowemu utlenianiu. Wszystkie wewnętrzne części mechaniczne są zabezpieczone przez ewentualną agresją chemiczną. Zraszacze te mogą być również używane przy wysokich ciśnieniach wody. Mogą być one wykorzystywane z wodą morską dla minimalizowania pyłu w portach, do tłumienia pyłu na składowiskach. Modele S80 i S80 SUPER są wykorzystywane do nawadniania wywaru z trzciny cukrowej. Dysze ze stali nierdzewnej dostępne są na życzenie klienta.
Do tej grupy zraszaczy należą:

Zraszacze turbinowe dla rolnictwa

zoom Zraszacze przeznaczone dla sektora rolnictwa. Zaprojektowane z materiałów o wysokiej jakości. W celu uzyskania maksymalnej wydajności posiada ograniczone wymiary. Wszystkie zraszacze z serii S posiadają 3 letnią gwarancję. Zraszacz JET 100 PLUS A.P. posiada zakres promienia ponad 100 metrów!
Do tej grupy zraszaczy należą:

Zraszacze do deszczowni przejezdnej (bębnowej)

zoom Zraszacze turbinowe do pojazdów samobieżnych.

 • Trajektoria zraszania 25°.
 • Zaawansowany system, który nawet przy dużych prędkościach nie zmniejsza zasięgu zraszania (tylko JET 100 i JET 100 PLUS).
 • Regulowana prędkość obrotu.
 • Zraszanie ciągłe lub przerywane.
 • Wysoka wydajność nawet na stromym terenie.
 • Odporny na wibracje i nierówności terenu, które powodują przemieszczanie się wózka.

Do tej grupy zraszaczy należą:

 

Zraszacze turbinowe o sterowaniu elektronicznym
do deszczowni przejezdnej (bębnowej)

zoom Elektromechaniczny zraszacz z serii programowalnych elektronicznych systemów zarządzania. Jest zdalnie sterowany za pomocą wielofunkcyjnego pilota. Istnieje możliwość zdalnego ustawienia kąta nawadniania w prawo i w lewo, można również regulować prędkość obrotów, która nie musi być już uzależniona od ciśnienia roboczego i może być niezależna dla każdego kierunku obrotów. Dzięki systemowi "Just Angle" istnieje możliwość ustawienia kąta trajektorii, za pomocą zdalnego pilota. Wbudowany czujnik wiatru automatycznie dostosowuje trajektorię do prędkości wiatru.
Do tej grupy zraszaczy należą:

 

Zraszacze do deszczowni obrotowych

zoom Zraszacz turbinowy dalekiego zasięgu mający na celu maksymalizację wydajności ze średnich systemów zasilania. Tereny nawadniane są za pomocą obrotowych deszczowni zamontownych na kołowym podwoziu. Zraszacze przeznaczone dla sektora rolnictwa, zaprojektowane z materiałów wysokiej jakości.

 • Gwint 2".
 • Dysza 14-26 mm.
 • Minimalne ciśnienie robocze 0,5 Atm.
 • Brak konieczności konserwacji.
 • Brak zewnętrznych części mechanicznych.
 • Pracuje również na terenach o górzystym ukształtowaniu.
 • Konkurencyjna cena - Wysoka jakość.

Do tej grupy zraszaczy należą:

Cennik w przygotwaniu

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

PRZEMYSŁ


ROLNICTWO


OSPRZĘT

Pod każdy model zraszacza oferujemy dedykowane statywy/czwórnogi.

W zależności od wielkości zraszacza dobieramy odpowiedni przekrój/przelot czwórnoga oraz przyłącze (gwint lub kołnierz)

Na stanie posiadamy także węże strażackie oraz potrzebne złączki

 


AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o.

"AQUA - Grupa SBS"

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
   65-124 Zielona Góra

Telefon: +48 68 456 76 04
Fax: +48 68 324 08 51
E-mail: nawadnianie@aqua.net.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 07:00 - 16:00
sob: 08:00 - 14:00