Zraszacze torów jazdy

Zraszacze torów jazdy

Elementy:


 • Zapora, kurtyna wodna

 • Płyta poślizgowa
 •  
  Pierścień poślizgowy
 •  
  Sterowanie
 •  
  Odwodnienie toru
 •  
  Informacje, pomoc technicza

 

Kurtyny wodne

wiele miast i miasteczek europejskich, a w ostatnich latach również polskich proponuje nowatorskie rozwiązania w dni kiedy wysokie temperatury na zewnątrz przekraczają stan komfortu mieszkańców. Firma ”AQUA-Grupa SBS” sp. z o.o. jako producent i dystrybutor proponuje praktyczne, proste w montażu (wąż zamontowany na standardowe szybkozłącze) i obsłudze oraz ekonomiczne kurtyny wodne serii ”EURO”. Nasze kurtyny są stawiane  w centrach miast, rynkach, deptakach czy placach zabawi doskonale pomagają ochłodzić się mieszkańcom. Każda kurtyna wodna serii ”EURO” może być „szyta na miarę” co oznacza możliwość dowolnej konfiguracji zgodnie z wymogami zamawiającego (wymiary, ilość zraszaczy, moc zamgławiania). Serdecznie polecamy nasze wyroby i zapraszamy do współpracy.

Przykładowa kurtyna wodna EURO 230/230/8G/2B

Średnie zużycie wody w przypadku kurtyny z zamontowanymi 10 zamgławiaczami to około 200l na godzinę. W przypadku uszkodzenia bądź zniszczenia zraszaczy ich wymiana jest bardzo prosta. Każda kurtyna może pracować bez przerwy. Ważnym aspektem montażu kurtyny jest fakt, iż nie potrzebuje ona odpływu wody. Woda pod wpływem temperatury odparuje samoistnie.

Informacje dodatkowe.

Osłony kurtyny mogą stanowić powierzchnię reklamową. Osłony mogą być wykonane w dowolnym kolorze. Firma " AQUA-Grupa SBS" Sp. z o.o. jako producent może wykonać na etapie produkcji profesjonalne wyklejanie logotypami lub reklamami.

 

"AQUA - Grupa SBS"

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
   65-124 Zielona Góra

Telefon: +48 68 456 76 04
Fax: +48 68 324 08 51
E-mail: nawadnianie@aqua.net.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 07:00 - 16:00
sob: 08:00 - 14:00